Titles you rated
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
The Curse of La LloronaRated ★ 2.5
Pet SemataryRated ★ 1.0
UsRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Be with YouRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 2.0
The HuntRated ★ 5.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 5.0
The Invisible GuestRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 4.0
MaudieRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5