Titles you rated
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 0.5
Radio StarRated ★ 5.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 0.5
Dachimawa LeeRated ★ 0.5
Miracle on 1st StreetRated ★ 5.0
Underground RendezvousRated ★ 5.0
The Suicide ForecastRated ★ 5.0
Going by the BookRated ★ 5.0
The Art of SeductionRated ★ 5.0- Mr. Gam's VictoryRated ★ 0.5
The Beast And The BeautyRated ★ 5.0
BreathlessRated ★ 5.0
My BrotherRated ★ 5.0
Mr. HongRated ★ 5.0
Someone SpecialRated ★ 5.0- The LetterRated ★ 0.5
Barking Dogs Never BiteRated ★ 5.0
HolidayRated ★ 5.0