Titles you rated
KOKUHORated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.5
ThirstRated ★ 4.0
MantisRated ★ 1.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
I Am LoveRated ★ 3.0
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 4.0
Hi.5Rated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5