Titles you rated
John Wick: Chapter 2Rated ★ 2.0
The Sixth SenseRated ★ 4.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 5.0
PredestinationRated ★ 3.5
MoonlightRated ★ 4.5
The PrestigeRated ★ 4.5
ZodiacRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 4.5
MementoRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 4.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 5.0
The Shape of WaterRated ★ 4.5
CocoRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5