Titles you rated
Dragon Ball GTRated ★ 3.0
Major Season 1Rated ★ 4.0- I Am a Singer Season 1Rated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- 유희왕 1기Rated ★ 4.5
Choushinsei FlashmanRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0
Danganronpa: The AnimationRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 4.5
Dragon BallRated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
Dragon Ball ZRated ★ 4.5
Dragon Ball ZRated ★ 4.5
Hur JunRated ★ 5.0
Voice season1Rated ★ 4.0
Emperor Wang GunRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5