Titles you rated
Spider-ManRated ★ 4.0
The Lion King 1½Rated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
The MummyRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
Ice AgeRated ★ 4.0
From Up on Poppy HillRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 3.0
Lady and the TrampRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 3.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
The Thirteenth FloorRated ★ 2.0
The Bucket ListRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
WantedRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0