Titles you rated
The Hurt LockerRated ★ 3.5
August RushRated ★ 5.0
The HangoverRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 0.5
TwilightRated ★ 4.5
HeadhuntersRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 3.0
Wrath of the TitansRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 3.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.5
Upside DownRated ★ 5.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
Crush and BlushRated ★ 3.0
Gangs of New YorkRated ★ 4.0
SecretRated ★ 5.0
Man in LoveRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Transporter 2Rated ★ 4.0