Titles you rated
Inside Out 2Rated ★ 5.0
HerRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
Dragon Ball Z: Battle of GodsRated ★ 5.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
Ghost in the ShellRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 4.0
John WickRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
GravityRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 3.0
CubeRated ★ 4.0