Movies
Ratings
137
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 2.5
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
Drive My CarRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
Swing GirlsRated ★ 5.0
HappyendRated ★ 4.5
Still WalkingRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 5.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
The Kid with a BikeRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
AnoraRated ★ 3.5
A Wedding InvitationRated ★ 2.5
Big FishRated ★ 4.5
TrollsRated ★ 3.0
The Wizard of OzRated ★ 3.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 2.0