Series
Ratings
44- Physical: AsiaRated ★ 3.5
Crime Scene ZeroRated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.5
Discovery of RomanceRated ★ 0.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
ERASEDRated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 3.5
Temperature of LoveRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
The TrunkRated ★ 2.5- The FrogRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
Melo MovieRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0