Titles you rated
PinocchioRated ★ 5.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
Moonrise KingdomRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
Love and MonstersRated ★ 4.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 4.5
GhostbustersRated ★ 3.5
SpyRated ★ 4.5
Palm SpringsRated ★ 4.0
Carry OnRated ★ 4.0
Fear Street: Prom QueenRated ★ 1.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 4.0
UnfrostedRated ★ 2.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 5.0