Titles you rated
 Shaolin SoccerRated ★ 4.0 Shaolin SoccerRated ★ 4.0
 Hello GhostRated ★ 3.0 Hello GhostRated ★ 3.0
 My Tutor FriendRated ★ 3.0 My Tutor FriendRated ★ 3.0
 My Girlfriend Is an AgentRated ★ 4.0 My Girlfriend Is an AgentRated ★ 4.0
 3 IdiotsRated ★ 4.0 3 IdiotsRated ★ 4.0
 Home AloneRated ★ 2.0 Home AloneRated ★ 2.0
 Welcome to DongmakgolRated ★ 2.0 Welcome to DongmakgolRated ★ 2.0
- Take OffRated ★ 5.0
 SunnyRated ★ 5.0 SunnyRated ★ 5.0
 Scandal MakersRated ★ 5.0 Scandal MakersRated ★ 5.0
 Children...Rated ★ 4.0 Children...Rated ★ 4.0
 Seven DaysRated ★ 5.0 Seven DaysRated ★ 5.0
 The AttorneyRated ★ 5.0 The AttorneyRated ★ 5.0
 The Man from NowhereRated ★ 5.0 The Man from NowhereRated ★ 5.0
 Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0 Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
 Death Note: The Last NameRated ★ 2.0 Death Note: The Last NameRated ★ 2.0
 DerangedRated ★ 3.0 DerangedRated ★ 3.0
 Tidal WaveRated ★ 4.0 Tidal WaveRated ★ 4.0
 A MuseRated ★ 2.0 A MuseRated ★ 2.0
 May 18Rated ★ 5.0 May 18Rated ★ 5.0