Titles you rated
The Pet Girl of SakurasouRated ★ 2.5
A Certain Scientific RailgunRated ★ 2.5
Fate/stay nightRated ★ 2.0- CharlotteRated ★ 2.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.0- My Teen Romantic Comedy SNAFU TOO!Rated ★ 2.5
My Teen Romantic Comedy SNAFURated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 2.5
My MisterRated ★ 4.5- Magical WarfareRated ★ 0.5
Accel WorldRated ★ 4.0
No Game No LifeRated ★ 2.5
The ProducersRated ★ 3.5
How Heavy Are the Dumbbells You Lift?Rated ★ 2.5
Puella Magi Madoka Magica Side Story: Magia Record Final Season -Dawn of Light Dreams-Rated ★ 2.5
Magia Record: Puella Magi Madoka Magica Side Story Season 2 -The Eve of Awakening-Rated ★ 2.5
Puella Magi Madoka Magica Side Story: Magia RecordRated ★ 2.5- 아마가미 SS 플러스Rated ★ 2.0
Tamako MarketRated ★ 2.5
Gushing over Magical GirlsRated ★ 2.5