Movies
Ratings
63
The Exit 8Rated ★ 3.5
American PsychoRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The GodfatherRated ★ 5.0
Reservoir DogsRated ★ 4.5
Continental ’25Rated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Unexpected JourneyRated ★ 2.5
Better ManRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Minecraft: The MovieRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 4.0
Despicable Me 4Rated ★ 3.5
FollowingRated ★ 3.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 4Rated ★ 3.0