Movies
Ratings
368
FluRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 4.5
Tabloid TruthRated ★ 3.5
Lone SurvivorRated ★ 4.5
PrisonersRated ★ 4.0
The FivesRated ★ 3.0
BrokenRated ★ 4.0
MotherRated ★ 3.5
Leaving Las VegasRated ★ 3.5
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.5
The SignalRated ★ 2.0
Love So DivineRated ★ 4.0
A Walk Among the TombstonesRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 4.0
LucyRated ★ 4.0
Hachi-koRated ★ 5.0
Ocean's ThirteenRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0