Series
Ratings
15
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 4.5
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 5.0
High School Mystery ClubRated ★ 5.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 5.0
Takopii's Original SinRated ★ 4.5
Migi & DaliRated ★ 4.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 2.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 5.0
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 4.5
MashleRated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 1.5
The Piano ForestRated ★ 2.5