Series
Ratings
123
Long Story ShortRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0- FamilyRated ★ 4.0
Olaf PresentsRated ★ 4.0
The Umbrella Academy Season 4Rated ★ 3.0
The Umbrella AcademyRated ★ 4.0
The Umbrella AcademyRated ★ 4.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 4.5
The Apothecary DiariesRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Miraculous: Tales of Ladybug & Cat Noir Season 1Rated ★ 3.5
Nichijou: My Ordinary LifeRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 4.5
The Simpsons Season 34Rated ★ 4.0
Thunder StoreRated ★ 3.5