Movies
Ratings
50
SilencedRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
TangledRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
Our PresidentRated ★ 4.5
ThorRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
The HimalayasRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Jack ReacherRated ★ 1.0