Movies
Ratings
126
Look BackRated ★ 5.0
Small, Slow but SteadyRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0- UnforgettableRated ★ 2.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
Good NewsRated ★ 2.5
MantisRated ★ 2.5
Little WomenRated ★ 4.5
Coin Locker GirlRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0
Santa SangreRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
Peaches Goes BananasRated ★ 3.0
Measures for a FuneralRated ★ 5.0