Movies
Ratings
494
Vicky Cristina BarcelonaRated ★ 5.0
Magic MikeRated ★ 5.0
The PartyRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.0
Queen MargotRated ★ 5.0
Bring It OnRated ★ 5.0
National Theatre Live: CoriolanusRated ★ 5.0
The HostRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 5.0- THE HOLLOW CROWN:HENRY IV - PART 2Rated ★ 5.0
Meet Joe BlackRated ★ 5.0
The FavouriteRated ★ 5.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 5.0
Jane EyreRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
The Painted VeilRated ★ 5.0