Movies
Ratings
190
Stand by MeRated ★ 3.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 2.5
HarbinRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 3.5
It's a Summer Film!Rated ★ 3.5
Swing GirlsRated ★ 4.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 3.5
Stranger EyesRated ★ 3.5- The Final SemesterRated ★ 3.5
The Way We TalkRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
The Cabinet of Dr. CaligariRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 2.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.0
Doraemon: Nobita's Earth SymphonyRated ★ 3.5