Series
Ratings
61
Hot SpotRated ★ 4.0
BootsRated ★ 4.0
Long VacationRated ★ 5.0
The GentlemenRated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- 에드워드리의 컨츄리쿡Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
SilentRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Nichiyo no Yoru Gurai wa…Rated ★ 4.5
What Comes After LoveRated ★ 4.5- JeongnyeonRated ★ 4.0
Innocence, Fight Against False ChargesRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 9Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 8Rated ★ 3.0