Series
Ratings
109
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Arcane Season 2Rated ★ 2.5
86Rated ★ 4.5
86Rated ★ 4.5
Kokoro ConnectRated ★ 4.0
Loki Season 2Rated ★ 3.5
My MisterRated ★ 5.0
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 3.5
Beastars Season 1Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 3.0
ef-a tale of melodies. Season 2Rated ★ 2.5
ef-a tale of memories. Season 1Rated ★ 3.0
Nekomonogatari (Kuro)Rated ★ 2.5
What If...? Season 1Rated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 1.0