Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Castle in the SkyRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 5.0
The Gleaners & IRated ★ 3.5
All the Beauty and the BloodshedRated ★ 3.5
GomorrahRated ★ 4.0- The Future of TongueRated ★ 2.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
BargainRated ★ 3.0
IncoherenceRated ★ 3.0- Common lifeRated ★ 1.5
AmélieRated ★ 4.5
Some Like It HotRated ★ 4.0- Let’s Leaven!Rated ★ 2.0
When Morning Comes, I Feel EmptyRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5- Will Not ChangeRated ★ 3.5
- Mother and the Cuckoo ClockRated ★ 2.5
- Grandmother’s CakeRated ★ 3.5