Movies
Ratings
565
MasterRated ★ 4.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 2.0
Alice in EarnestlandRated ★ 3.0
No EscapeRated ★ 4.0
Hitman: Agent 47Rated ★ 4.0
Intimate EnemiesRated ★ 4.0
Run All NightRated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 3.5
Evan AlmightyRated ★ 4.0
In the Heart of the SeaRated ★ 4.0
Wonderful NightmareRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 4.5
SpectreRated ★ 4.0
The Accidental DetectiveRated ★ 4.0
The Chronicles of EvilRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 3.0