Titles you rated
Predator: BadlandsRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 3.5
It Was Just an AccidentRated ★ 5.0
HyakuemuRated ★ 4.5
TRON: AresRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
PossessionRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Mystic RiverRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
First BloodRated ★ 4.5
AliensRated ★ 4.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
Stop Making SenseRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
RashomonRated ★ 4.0
LoganRated ★ 5.0