Movies
Ratings
30
OppenheimerRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 2.5
New WorldRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
My Annoying BrotherRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 0.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 4.0
The WitnessRated ★ 0.5
ItRated ★ 3.5
Perfect GameRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
PeninsulaRated ★ 1.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0