Movies
Ratings
514
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 5.0
The Theory of EverythingRated ★ 4.5
ChefRated ★ 4.5
The InternRated ★ 5.0
Heart is...Rated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 2.0
Train to BusanRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.5
The Boss BabyRated ★ 3.0
Wonder WomanRated ★ 2.0
DetachmentRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0