Titles you rated
La La LandRated ★ 5.0
MoanaRated ★ 4.5
The Bélier FamilyRated ★ 4.5
50 First DatesRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
Fantastic FourRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 5.0
MinionsRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 5.0
The Chronicles of EvilRated ★ 4.5
The TreacherousRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.5
San AndreasRated ★ 4.0
SpyRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
CinderellaRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 5.0