Titles you rated
Primal FearRated ★ 4.5
The GodfatherRated ★ 5.0
ElleRated ★ 3.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.5
Manchester by the SeaRated ★ 5.0
Back to BurgundyRated ★ 2.5
Notting HillRated ★ 4.5
The TableRated ★ 4.0
Certain WomenRated ★ 3.5
PatersonRated ★ 4.0
The FakeRated ★ 4.0
Still AliceRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Personal ShopperRated ★ 3.0
LeonRated ★ 4.0
CloserRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 3.0
The Florida ProjectRated ★ 4.5
EntangledRated ★ 5.0