Series
Ratings
45- Unknown SeoulRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 2.5
Secret GardenRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 2.5
Splash Splash LoveRated ★ 2.5
She Was PrettyRated ★ 3.0
PastaRated ★ 3.0
Lovely RunnerRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Crash Landing on YouRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 2.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5- JeongnyeonRated ★ 4.0
Work Later, Drink NowRated ★ 3.5