Titles you rated
Past LivesRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 4.5
Look BackRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 3.0
CodaRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Star Trek: BeyondRated ★ 4.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 3.0
StokerRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5