Titles you rated
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Assorted GemsRated ★ 3.5
Adolescence MedleyRated ★ 4.0
Dr. JinRated ★ 3.0
Obstetrics and Gynecology DoctorsRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Man from the EquatorRated ★ 3.0
Prime Minister and IRated ★ 2.5
Princess AuroraRated ★ 2.5
Big ThingRated ★ 4.0
Prince HoursRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.5
BrainRated ★ 4.0
Painter of the WindRated ★ 3.5
Secret LoveRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 4.5
The Princess's ManRated ★ 3.5