Series
Ratings
18
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 5.0
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5
Hotel Del LunaRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
My NameRated ★ 5.0
ExtracurricularRated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0
Hellbound Season 1Rated ★ 5.0