Movies
Ratings
244
Enola HolmesRated ★ 5.0
Ford v FerrariRated ★ 5.0
MirageRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
The Boss BabyRated ★ 3.0
Vanilla SkyRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
GhostbustersRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
The FallRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 5.0
Star TrekRated ★ 2.5
VacationRated ★ 3.0
The Hangover Part IIIRated ★ 2.5
The Big ShortRated ★ 5.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 3.5
High School Musical 2Rated ★ 3.0
Ocean's ElevenRated ★ 3.5
The Hangover Part IIRated ★ 2.5
MaleficentRated ★ 3.5