Movies
Ratings
72
Yi YiRated ★ 5.0
Merry Christmas Mr. LawrenceRated ★ 3.5
Close Your EyesRated ★ 4.0
Better DaysRated ★ 3.0
Uncut GemsRated ★ 3.0
Drive My CarRated ★ 4.5
Ryuichi Sakamoto: CodaRated ★ 3.5
MagnoliaRated ★ 4.5
Phantom ThreadRated ★ 4.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.5
MelancholiaRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.5
All About Lily Chou-ChouRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 4.5
TrainspottingRated ★ 3.0
CarolRated ★ 4.0
CapernaumRated ★ 4.0
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.5
CocoRated ★ 3.5