Movies
Ratings
95
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
VolcanoRated ★ 5.0
Fermat's RoomRated ★ 5.0- Romeo and JulietRated ★ 2.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Bee MovieRated ★ 4.0
Lifting King KongRated ★ 4.5
BeanRated ★ 4.5
Spider-Man 2Rated ★ 1.0
Home Alone 3Rated ★ 5.0
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 2.0
PonyoRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
The HostRated ★ 3.0