Movies
Ratings
111
MoneyballRated ★ 4.0
Hot Young BloodsRated ★ 5.0
Field of DreamsRated ★ 4.0
Detective Conan: Quarter of SilenceRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 5.0
Crows ZeroRated ★ 5.0
District B13Rated ★ 4.0
Bee MovieRated ★ 4.0
Ninja AssassinRated ★ 3.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 5.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 5.0
The Grand HeistRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 4.0
OnceRated ★ 5.0