Titles you rated
Marry My Husband: JapanRated ★ 3.5
AnpanRated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5- Tora ni TsubasaRated ★ 2.5
My Girlfriend's ChildRated ★ 2.5
Extremely Inappropriate!Rated ★ 3.5
Boogie WoogieRated ★ 3.0- Dragon ZakuraRated ★ 4.0
Alice in Wonderful KitchenRated ★ 3.0
Orange DaysRated ★ 4.0
An Incurable Case of LoveRated ★ 4.5
ManpukuRated ★ 4.0
My Favorite FlowerRated ★ 3.5
Cells at Work!Rated ★ 4.0
VivantRated ★ 3.5
ChihayafuruRated ★ 4.5
Skip and LoaferRated ★ 4.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 4.0
Mei-chan's ButlerRated ★ 4.5