Titles you rated
WhiplashRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 5.0
My DictatorRated ★ 2.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.5
Sin CityRated ★ 3.5
Another FamilyRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 2.5
May 18Rated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 3.0
Non-StopRated ★ 3.0
BattleshipRated ★ 3.0