Series
Ratings
36
Incarnation of MoneyRated ★ 3.5
HealerRated ★ 2.5
Dong YiRated ★ 4.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Vampire Prosecutor 2Rated ★ 4.5
Vampire ProsecutorRated ★ 4.0
God's Quiz Season 2Rated ★ 4.0
God's QuizRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 4.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 3.5
IljimaeRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 1.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
GhostRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0