Series
Ratings
36
The StudioRated ★ 5.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.0
Severance Season 2Rated ★ 4.5
The White Lotus Season 2Rated ★ 4.0
The White Lotus Season 1Rated ★ 4.5
Succession Season 4Rated ★ 5.0
NarcosRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.5
You Season 4Rated ★ 4.0
Family PlanRated ★ 3.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 5.0
Designated SurvivorRated ★ 3.5
The Diplomat Season 2Rated ★ 5.0
The Diplomat Season 1Rated ★ 4.5
Owning ManhattanRated ★ 4.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 3.5
Years and YearsRated ★ 5.0
Sick NoteRated ★ 4.0
Sick NoteRated ★ 4.0