Titles you rated
The Woman in the White CarRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 5.0
People and MeatRated ★ 4.0- The Hell - Two Kind Of LifeRated ★ 3.0
ChallengersRated ★ 4.0
IncoherenceRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
MovingRated ★ 3.5- Gintama On Theater 2D Baragaki-henRated ★ 3.0
September 5Rated ★ 3.0
FlowRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0- Red NailsRated ★ 4.0
- I Am HappyRated ★ 3.5
The Bad Guys 2Rated ★ 4.0
First SummerRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
The BalconettesRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.5