Titles you rated
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 3.5
The GreatRated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Lies Hidden in My GardenRated ★ 3.0
Juvenile JusticeRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.5
Turning Point: 9/11 and the War on TerrorRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.5
Stranger Season 2Rated ★ 5.0