Series
Ratings
85
StartupRated ★ 3.0
Fire ForceRated ★ 3.0
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 3.5
My Dress-Up DarlingRated ★ 3.5
Formula 1: Drive to Survive Season 1Rated ★ 3.5
BoJack HorsemanRated ★ 3.0
Ted LassoRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer StoryRated ★ 3.0
Doona!Rated ★ 1.5
HorimiyaRated ★ 2.5
Prison PlaybookRated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 2.5
Haikyuu!!Rated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.0
Blue LockRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5