Movies
Ratings
440
LucyRated ★ 4.0
Flash PointRated ★ 4.0
Volcano HighRated ★ 3.0
Bewitching AttractionRated ★ 3.0
Police Story 2Rated ★ 4.0
Innocent StepsRated ★ 1.5
Untold ScandalRated ★ 1.5
My Dear DesperadoRated ★ 2.0
Murder, Take OneRated ★ 3.5
Open CityRated ★ 3.5- Mr. Gam's VictoryRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
Shrek Forever AfterRated ★ 4.0
YamakasiRated ★ 4.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 4.0
TaxiRated ★ 4.0
The Divine WeaponRated ★ 3.5
Tears of the SunRated ★ 4.5
Captain PhillipsRated ★ 3.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.0