Movies
Ratings
15
DuneRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
BreathRated ★ 2.5
Fair LoveRated ★ 3.5
The Seventh SealRated ★ 3.5
The Godfather: Part IIRated ★ 4.5
The MasterRated ★ 3.5
Yi YiRated ★ 2.5
BoyhoodRated ★ 3.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.5
ChinatownRated ★ 4.0
On the Beach at Night AloneRated ★ 2.5
Phantom ThreadRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.5
A Brighter Summer DayRated ★ 3.5