Titles you rated
CruellaRated ★ 4.0
How to Be SingleRated ★ 3.0
To All the Boys P S I Still Love YouRated ★ 3.0
Fall in Love at First KissRated ★ 3.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.5
Two Night StandRated ★ 4.0
BurlesqueRated ★ 4.5
Tall GirlRated ★ 4.0
Sucker PunchRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.5
AustenlandRated ★ 2.0
The Age of AdalineRated ★ 3.5
HannaRated ★ 3.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 5.0
AnnihilationRated ★ 3.5