Titles you rated
Spider-ManRated ★ 5.0
Never Back DownRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 3.0
Fists of LegendRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 4.0
R.I.P.D.Rated ★ 3.0
The OthersRated ★ 3.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
Hear MeRated ★ 4.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
A Frozen FlowerRated ★ 3.0
Dancing QueenRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 4.0