Titles you rated
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.5
Hyper KnifeRated ★ 3.5
MovingRated ★ 2.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0- 데스노트Rated ★ 4.5
- Nice to Not Meet YouRated ★ 3.0
The ManipulatedRated ★ 3.5
As You Stood ByRated ★ 3.0
Dear XRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5